Kontaktujte nás

"Naše stany" - Jurty

23.08.2018

Rádi bychom Vás lépe seznámili se všemi stany, které vyrábíme, a proto jsme si pro Vás připravili desetidílný seriál, v rámci kterého Vám každý čtvrtek představíme jednu skupinu stanů z naší produkce - popíšeme, jak stan vypadá, z čeho se vyrábí a přidáme pár zajímavých fotek a také odkaz na náš web, kde můžete najít ještě více informací a fotografií. A pokud budete mít jakékoliv dotazy k dané skupině stanů, velmi rádi Vám je odpovíme.

Naší asi největší chloubou jsou jurty. Tento stan vyrábíme již asi 13 let a za tuto dobu jsme jich vyrobili asi 500. Některé z nich jsou využívány v rámci nejrůznějších kempů napříč celou Evropou, některé užívají lesní mateřské školky jako zázemí pro svoje aktivity a další stojí třeba u někoho na zahradě jako altán pro práci nebo rodinná setkání.

Jurty vyrábíme v několika rozměrech a variantách. Každá jurta může být doplněna o dveře, okna, oteviratelný světlík a další doplňky, takže je vlastně každý stan vyroben v podstatě na zakázku dle přání zákazníka.

Naše jurty sice vychází z podoby klasické mongolské jurty, nicméně prošly značným vývojem tak, aby lépe vyhovovaly našim podnebným podmínkám a také potřebám zákazníků.

Jak vypadají propojené jurty u nás ve firmě se můžete podívat na našem webu (https://www.famtents.com/jurty), kde se zároveň o jurtách dozvíte více informací.

A pokud by Vás cokoliv dalšího o jurtách zajímalo, neváhejte se nás zeptat.

»zpět do archivu novinek

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.