Kontaktujte nás

"Naše stany" - Velkoprostorové stany

30.08.2018

Velkoprostorové stany jsou další skupinou stanů z naší výroby, které bychom Vám rádi představili. Jsou to velké stany o kruhovém nebo oválném půdorysu, které se výborně hodí jako netradiční zastřešení pro větší akce a mohou pomoci vytvořit zajímavou akci na nějaké společenské události, firemní akci nebo třeba svatbě.

Tuto skupinu tvoří hned tři druhy stanů - klasická šapita, Versailles, což jsou vlastně barevná klasická šapita s cimbuřím a oblouková šapita.

Zejména oblouková šapita jsou velice flexibilní - díky propracované nosné konstrukci lze tyto stany postavit také s několika prodlouženími a vytvořit tak daleko větší prostor. Navíc má stan zajímavé střešní oblouky, které kromě konstrukční funkce také velice dobře vypadají.

Ke všem stanům lze také doplnit podlahu a další vybavení, aby prostor přesně odpovídal požadavkům zákazníka. Velkoprostorové stany totiž nejenom vyrábíme, ale také pronajímáme.

Zajímalo by Vás více? Podívejte se na náš web (https://www.famtents.com/velkoprostorove-stany) a nebo se nám rovnou ozvěte!

»zpět do archivu novinek

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.