Kontaktujte nás

AKTUALITY A NOVINKY strana 3/7

PF 2019!

02.01.2019

Tým FAMTENTS & RENTS s.r.o. Vám všem přeje vše nejlepší do nového roku! Děkujeme Vám za podporu!

zobrazit

"Naše stany" - Stanové plachty

15.11.2018

Stanové plachty různých velikostí, tvarů a barev lze využívat pro jednoduché zastřešení nejrůznějších ploch. Plachty mohou sloužit jako přístřešek při nepřízni počasí i jako ochrana před sluncem, například jako zastínění terasy, místa k posezení či automobilu.

zobrazit

"Naše stany" - Prodejní stánky

01.11.2018

Prodejní stánky z naší produkce jsou pro svou stabilitu vhodné pro pořádání farmářských trhů a městských slavností nebo například adventních trhů, ale také nejrůznějších akcí s dobovým zaměřením.

zobrazit

"Naše stany" - Safari stany

25.10.2018

Safari stany vyrábíme od roku 2012 ve spolupráci s britskou firmou Albion Canvas. Tyto stany jsou ve Velké Británii a dalších zemích využívány především v oblasti tzv. glampingu (neboli glamorous camping). Jinými slovy je glamping stylové táboření v maximálním pohodlí.

zobrazit

"Naše stany" - Historické stany

20.09.2018

Historické stany nás provázejí také již dlouhou řadu let. Vyrábíme širokou škálů nejrůznějších dobových stanů vycházejích z podoby a tvarů stanů používaných v 15. až 17. století, tedy zhruba v období od pozdní gotiky až do 30leté války.

zobrazit

"Naše stany" - Indiánská týpí

13.09.2018

Další stálicí naší produkce jsou indiánská týpí, která jsou vlastně prvním stanem, které náš pan majitel začal vyrábět ještě před založením naší společnosti, takže nás k nim váže již velice dlouhá historie.

zobrazit

"Naše stany" - Velkoprostorové stany

30.08.2018

Velkoprostorové stany jsou další skupinou stanů z naší výroby, které bychom Vám rádi představili. Jsou to velké stany o kruhovém nebo oválném půdorysu, které se výborně hodí jako netradiční zastřešení pro větší akce a mohou pomoci vytvořit zajímavou akci na nějaké společenské události, firemní akci nebo třeba svatbě. 

zobrazit

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.