Kontaktujte nás

AKTUALITY A NOVINKY strana 3/6

Virtuální prohlídky nově na webu

02.05.2018

Chtěli byste vidět, jak to u nás v Korycanech vypadá a nemáte čas se u nás zastavit osobně? I přesto je to nyní možné skrze virtuální prohlídku našeho areálu, na které můžete vidět několik stanů z naší produkce a u některých z nich se dokonce můžete podívat dovnitř!

zobrazit

Nové propojené jurty v Korycanech

23.04.2018

Před nedávnem jsme si u nás v areálu v Korycanech postavili nové tři jurty. Již několik let máme používáme u nás na pozemku jurty jako kanceláře, ale tentokrát se jedná o něco velice specifického - tři propojené jurty (největší o průměru 8 m, další pak o průměru 6 m a poslední o průměru 4 m).

zobrazit

Letní výrobní odstávka (24. 7. - 6. 8. 2017)

10.07.2017

Na přelomu července a srpna bude v naší společnosti i letos probíhat dvoutýdenní výrobní odstávka. V této době stále přijímáme objednávky, termín jejich výroby a dokončení se však o zmíněnou dobu posouvají.

zobrazit

Spustili jsme pro Vás nový web

03.03.2017

V souvislosti se změnami, ke kterým v rámci naší společnosti došlo, jsme se rozhodli pro Vás připravit nový web, na kterém najdete kompletní přehled veškerých nabízených produktů a služeb.

zobrazit

RENTS s.r.o. se mění na FAMTENTS & RENTS s.r.o.

22.02.2017

Pro větší přehlednost jsme se rozhodli sloučit dosavadní jméno firmy, tedy RENTS s.r.o. se značkou námi vyráběných stanů, tedy FAM tents. Sloučením obou názvů bychom chtěli docílit jednak jednodušší prezentace nabízených produktů a služeb, ale také snažší komunikace se zákazníky. 

zobrazit

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.