Kontaktujte nás

AKTUALITY A NOVINKY strana 3/8

Slavíme 18. narozeniny!

03.05.2019

Tento rok budeme v červenci slavit 18. narozeniny, a tak jsme se rozhodli si pro Vás připavit malý dárek - všechny bazarové produkty na našem webu jsme ode dneška zlevnily o 18 %!

zobrazit

Jak jsme se dostali k výrobě jurt?

01.04.2019

Jak se to stane, že se česká firma dostane k výrobě jurt? A jak se naše jurty liší od těch původních mongolských? A kdo si jurtu vlastně koupí a k čemu jí pak používá?

zobrazit

PF 2019!

02.01.2019

Tým FAMTENTS & RENTS s.r.o. Vám všem přeje vše nejlepší do nového roku! Děkujeme Vám za podporu!

zobrazit

"Naše stany" - Stanové plachty

15.11.2018

Stanové plachty různých velikostí, tvarů a barev lze využívat pro jednoduché zastřešení nejrůznějších ploch. Plachty mohou sloužit jako přístřešek při nepřízni počasí i jako ochrana před sluncem, například jako zastínění terasy, místa k posezení či automobilu.

zobrazit

"Naše stany" - Prodejní stánky

01.11.2018

Prodejní stánky z naší produkce jsou pro svou stabilitu vhodné pro pořádání farmářských trhů a městských slavností nebo například adventních trhů, ale také nejrůznějších akcí s dobovým zaměřením.

zobrazit

"Naše stany" - Safari stany

25.10.2018

Safari stany vyrábíme od roku 2012 ve spolupráci s britskou firmou Albion Canvas. Tyto stany jsou ve Velké Británii a dalších zemích využívány především v oblasti tzv. glampingu (neboli glamorous camping). Jinými slovy je glamping stylové táboření v maximálním pohodlí.

zobrazit

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.