Kontaktujte nás

AKTUALITY A NOVINKY strana 3/7

"Naše stany" - Indiánská týpí

13.09.2018

Další stálicí naší produkce jsou indiánská týpí, která jsou vlastně prvním stanem, které náš pan majitel začal vyrábět ještě před založením naší společnosti, takže nás k nim váže již velice dlouhá historie.

zobrazit

"Naše stany" - Velkoprostorové stany

30.08.2018

Velkoprostorové stany jsou další skupinou stanů z naší výroby, které bychom Vám rádi představili. Jsou to velké stany o kruhovém nebo oválném půdorysu, které se výborně hodí jako netradiční zastřešení pro větší akce a mohou pomoci vytvořit zajímavou akci na nějaké společenské události, firemní akci nebo třeba svatbě. 

zobrazit

"Naše stany" - Jurty

23.08.2018

Rádi bychom Vás lépe seznámili se všemi stany, které vyrábíme, a proto jsme si pro Vás připravili desetidílný seriál, v rámci kterého Vám každý čtvrtek představíme jednu skupinu stanů z naší produkce.

zobrazit

Bazarové výrobky na našem webu

20.07.2018

Máte zájem o některý z našich výrobků? A chtěli byste ho hned? A navíc za výhodnou cenu? Pokud ano, navštivte náš bazar, kam dáváme některé již použité výrobky z naší dílny, které jsou však pořád ve velice dobrém stavu.

zobrazit

Bluegrass festival v Mlékojedech 2018

28.05.2018

I letos sponzorujeme Bluegrass party v Mlékojedech nedaleko od Neratovic a bude tam náš stan. Jedná se o prodloužené obloukové šapito, které zde bude zakrývat prostor pro posezení.

zobrazit

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.