Kontaktujte nás

AKTUALITY A NOVINKY strana 6/8

RENTS s.r.o. se mění na FAMTENTS & RENTS s.r.o.

22.02.2017

Pro větší přehlednost jsme se rozhodli sloučit dosavadní jméno firmy, tedy RENTS s.r.o. se značkou námi vyráběných stanů, tedy FAM tents. Sloučením obou názvů bychom chtěli docílit jednak jednodušší prezentace nabízených produktů a služeb, ale také snažší komunikace se zákazníky. 

zobrazit

Tři propojené jurty v Korycanech

14.10.2016

Rozhodli jsme se k našim stávajícím dvěma propojeným jurtám připojit ještě jednu, abychom ukázali, že i takové spojení je možné. Dvě propojené jurty nám již několik let slouží jako kancelář a nyní připojená třetí jurta je využívána jako kuchyňka a relaxační prostor.

zobrazit

Netradiční stan v Dánsku

20.06.2016

Do dánského města Jelling jsme v rámci tzv. projektu "Longhouse" dodávali zvláštní zastřešení stravovacího a společenského prostoru pro pořádní oslav a dalších společenských aktivit.

zobrazit

Šapito pro Kofolu

10.06.2016

Pro společnost Kofola jsme vyrobili obloukové šapito o rozměru 8 x 12 m s podlahou. Toto šapito je používáno pro realizaci jejich propagačních aktivit v rámci nejrůznějších festivalů a dalších společenských akcí.

zobrazit

Propojené jurty pro lesní mateřskou školku

26.11.2015

V pražských Chabrech stojí naše dvě propojené jurty, které slouží jako zázemí pro lesní mateřskou školku. Jedná se o jednu 5m a jednu 8m jurtu, obě ve tmavě zelené barvě. Jurty jsou propojené pomocí klasického propojovacího rámu z naší nabídky.

zobrazit

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.