Kontaktujte nás

AKTUALITY A NOVINKY strana 6/7

Šapito pro Kofolu

10.06.2016

Pro společnost Kofola jsme vyrobili obloukové šapito o rozměru 8 x 12 m s podlahou. Toto šapito je používáno pro realizaci jejich propagačních aktivit v rámci nejrůznějších festivalů a dalších společenských akcí.

zobrazit

Propojené jurty pro lesní mateřskou školku

26.11.2015

V pražských Chabrech stojí naše dvě propojené jurty, které slouží jako zázemí pro lesní mateřskou školku. Jedná se o jednu 5m a jednu 8m jurtu, obě ve tmavě zelené barvě. Jurty jsou propojené pomocí klasického propojovacího rámu z naší nabídky.

zobrazit

10 jurt v Íránu

10.07.2015

Náš tým se právě vrátil z Íránu, kde jsme ve spolupráci s naší partnerskou firmou stavěli 10 6m jurt. Tyto jurty zde slouží pro rozšíření ubytovací kapacity lyžařského resortu.

zobrazit

Šapito pro MÚSS v Plzni

15.04.2015

Pro Městský ústav sociálních služeb v Plzni jsme vyrobili obloukové šapito o rozměru 10 x 20 m. Toto obloukové šapito je speciální tím, že je vyrobeno z materiálu, ze kterého běžně vyrábíme jurty, tj. 100 % akrylik, a jedná se o jediný velkoprostorový stan v ČR vyrobený z tohoto materiálu.

zobrazit

Demo jurty u našich partnerů

10.12.2014

V průběhu nějaké doby si většina našich obchodních partnerů v několika evropských zemích objednala a postavila tzv. "demo jurty". Podobně jako my teď budou mít možnost ukázat potenciálním zákazníkům jak taková jurta opravdu vypadá. Zákazníci si tedy budou moci prohlédnout jednotlivé detaily zpracování tohoto stanu a na základě toho se lépe rozhodnout, zda jej koupit.

zobrazit

Stan pro Peugeot Emotion Day

11.04.2014

Zajišťovali jsme zastřešení pro roadshow společnosti Peugeot. K tomuto účelu sloužil velice zajímavý a efektní beduínský stan z naší nabídky.

zobrazit

Propojené jurty v Korycanech

27.11.2013

V areálu naší firmy v Korycanech u Neratovic jsme právě nyní dostavěli dvě vzájemně propojené jurty. Jedna má průměr 8 m a druhá 5 m. Aktuálně se jedná o jediné propojené jurty postavené v České republice.

zobrazit

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.