Kontaktujte nás

AKTUALITY A NOVINKY strana 6/7

10 jurt v Íránu

10.07.2015

Náš tým se právě vrátil z Íránu, kde jsme ve spolupráci s naší partnerskou firmou stavěli 10 6m jurt. Tyto jurty zde slouží pro rozšíření ubytovací kapacity lyžařského resortu.

zobrazit

Šapito pro MÚSS v Plzni

15.04.2015

Pro Městský ústav sociálních služeb v Plzni jsme vyrobili obloukové šapito o rozměru 10 x 20 m. Toto obloukové šapito je speciální tím, že je vyrobeno z materiálu, ze kterého běžně vyrábíme jurty, tj. 100 % akrylik, a jedná se o jediný velkoprostorový stan v ČR vyrobený z tohoto materiálu.

zobrazit

Demo jurty u našich partnerů

10.12.2014

V průběhu nějaké doby si většina našich obchodních partnerů v několika evropských zemích objednala a postavila tzv. "demo jurty". Podobně jako my teď budou mít možnost ukázat potenciálním zákazníkům jak taková jurta opravdu vypadá. Zákazníci si tedy budou moci prohlédnout jednotlivé detaily zpracování tohoto stanu a na základě toho se lépe rozhodnout, zda jej koupit.

zobrazit

Stan pro Peugeot Emotion Day

11.04.2014

Zajišťovali jsme zastřešení pro roadshow společnosti Peugeot. K tomuto účelu sloužil velice zajímavý a efektní beduínský stan z naší nabídky.

zobrazit

Propojené jurty v Korycanech

27.11.2013

V areálu naší firmy v Korycanech u Neratovic jsme právě nyní dostavěli dvě vzájemně propojené jurty. Jedna má průměr 8 m a druhá 5 m. Aktuálně se jedná o jediné propojené jurty postavené v České republice.

zobrazit

Jurta pro Dubínek je hotova

29.10.2013

Osmimetrová jurta pro lesní mateřskou školku Dubínek, kterou jsme stavěli v místní části Neratovic Lobkovicích, je postavena a její provozovatelé se těší na první malé návštěvníky.

zobrazit

Zastřešení pro Oriflame Roadshow v Česku

16.09.2013

Po červnové Oriflame roadshow na Slovensku, pro kterou jsme dodali netradiční flexibilní zastřešení, probíhá v září tato akce i u nás v České republice. Akce odstartovala v Praze na Pankráci a bude po celé září postupně pokračovat v dalších devíti městech.

zobrazit

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.