Kontaktujte nás

AKTUALITY A NOVINKY strana 8/8

Stan pro Peugeot Emotion Day

11.04.2014

Zajišťovali jsme zastřešení pro roadshow společnosti Peugeot. K tomuto účelu sloužil velice zajímavý a efektní beduínský stan z naší nabídky.

zobrazit

Propojené jurty v Korycanech

27.11.2013

V areálu naší firmy v Korycanech u Neratovic jsme právě nyní dostavěli dvě vzájemně propojené jurty. Jedna má průměr 8 m a druhá 5 m. Aktuálně se jedná o jediné propojené jurty postavené v České republice.

zobrazit

Jurta pro Dubínek je hotova

29.10.2013

Osmimetrová jurta pro lesní mateřskou školku Dubínek, kterou jsme stavěli v místní části Neratovic Lobkovicích, je postavena a její provozovatelé se těší na první malé návštěvníky.

zobrazit

Zastřešení pro Oriflame Roadshow v Česku

16.09.2013

Po červnové Oriflame roadshow na Slovensku, pro kterou jsme dodali netradiční flexibilní zastřešení, probíhá v září tato akce i u nás v České republice. Akce odstartovala v Praze na Pankráci a bude po celé září postupně pokračovat v dalších devíti městech.

zobrazit

Jurta slouží seniorům

05.07.2013

Městském ústavu sociálních služeb města Plzeň byla počátkem léta slavnostně otevřena jurta, jejímž dodavatelem byla naše firma. Jurta bude sloužit klientům ústavu sociálních služeb jako relaxační centrum, místo pro setkávání, koncertní či přednášková síň.

zobrazit

Spolupráce s Campingem Lipno Modřín se rozšiřuje

26.04.2013

I letos pokračuje naše spolupráce s Campingem Lipno Modřín, kde jsme v loňském postavili dvě jurty. Možnost netradičního ubytování návštěvníky Lipenska zaujala – obsazenost dosahovala během sezóny pěkných 60 procent. Pro sezónu 2013 se proto naše spolupráce rozšiřuje – kromě dvou jurt jsme do kempu dodali také dvě týpí a čtyři podsadové stany.

zobrazit

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.