Kontaktujte nás

Amboseli

 

Amboseli je malý safari stan se dvěma ložnicemi a obytným prostorem, ve kterém se může ubytovat až pět lidí.

Hlavní střecha stanu je vyrobena z odolného PVC s přední oddělenou částí pro lepší proudění vzduchu. Vnitřní stan je vyroben z prodyšné směsové stanovky (bavlna/polyester) a je tvořen jak stěnami, tak vlastní střechou z důvodu lepších izolačních vlastností - ve stanu je tedy tepleji v zimě a chladněji v létě. Tato jedinečná konstrukce prodlužuje životnost celého stanu a umožňuje využívat stan v průběhu celého roku.

Stan Amboseli dodáváme ve třech barevných variantách: písková, olivově zelená nebo režná/bílá. Všechny plachty jsou ošetřeny dle britských a evropských norem pro odolnost vůči vodě, proti hnilobě a plísni a mají nehořlavou úpravu.

Konstrukci stanu tvoří tyče z tradičního borovicového dřeva, které jsou vypnuté pomocí silných upínacích popruhů s ráčnami a ukotveny dlouhými ocelovými kolíky, což činí celou konstrukci mimořádně pevnou a odolnou. Je na Vás ujistit se, že podklad, kde chcete mít stan postavený, je vhodný pro tuto formu kotvení nebo zajistit alternativní formu kotvení. Ohledně kotvení Vám vždy rádi poradíme. Středové sloupy jsou přišroubovány k podlaze pomocí ocelových patek, které umožní sloupům pohyb při zvedání střechy, ale po zvednutí střechy sloup fixují na místě pro maximální sílu a bezpečnost. Pro delší životnost jsou tyče ošetřeny venkovním ekologickým nátěrem.

Ve vnitřní plachtě stanu je všito 6 fixních oken z průhledného PVC. Okna stanu mohou být též nahrazena otevíratelnými okny, síťovinou nebo mřížkou s vnější příkloplkou z průhledného PVC. Na okna mohou být zevnitř přidány záclonky, jejichž instalace je snadná. Dveře stanu je po otevření možné vyrolovat a upevnit.

Ložnice jsou od sebe odděleny dělící plachtou a od obytného prostoru je dělí závěs. Interiér stanu může být zdoben různými látkami, které stan prosvětlí a dodají mu osobitý ráz. Tyto látky zároveň napomáhají lepší izolaci stanu.

Terasa v přední části stanu je dlouhá 2 metry a je kryta přední oddělenou částí PVC střechy.

Další možnosti vybavení: kamna na dřevo, baldachýny v ložnicích, záclonky do oken a otevíratelná okna.

 

Technické parametry

šíře stanu 5,00 m
délka stanu 5,00 m
výška bočních stěn 1,50 m
výška stanu ve vrcholu 2,70 m
délka podlahy 7,00 m
celková rozloha 8,50 x 13,50 m
 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.