Kontaktujte nás

Beduínské stany

 

Beduínské stany jsou napínací stany z voděodolné a ohnivzdorné látky, které se hodí pro nejrůznější události (svatby, firemní večírky, zahradní party, atd.). Hodí se však také k zastřešení určitého prostoru.

Předností takzvaných "beduínských stanů" je hned několik. Za prvé zaručeně ohromí návštěvníky Vaší akce svým netypickým a nadčasovým designem. Další výhodou je, že tyto stany lze postavit takřka kdekoliv - ve svahu, na palubě lodi, kolem stromu či nad bazénem. Ať už bude beduínský stan postaven kdekoliv, vždy Vás ochrání před sluncem, větrem či deštěm.

Důležitou vlastností je též rychlá a poměrně jednoduchá stavba oproti jiným stanům podobného typu.

Beduínské stany jsme zatím stavěli především v průběhu roadshow pro nejrůznější společnosti (např. Oriflame či Peugeot), díky rychlé stavbě je možné stan postavit a demontovat v celkem krátkém čase, což Vám umožní rychlé přesuny mezi jednotlivými akcemi většího celku.

Pokud hledáte příjemné, zajímavé a zároveň luxusní zastřešení, které Vám poskytne jak komfort, tak bezpečí a ochranu před vnějšími vlivy, jsou beduínské stany přesně pro Vás.

 

Výběr prostředí a velikosti stanu

Beduínské stany se staví převážně na pevném přírodním povrchu, který umožňuje kotvení ocelovými kolíky. Stany do velikosti 12 x 18 m je také možné ukotvit například na asfaltu či betonu pomocí ocelových kotev nebo betonových zátěží. Na tomto typu kotvení je nutné se předem domluvit, není totiž možné ho všude použít.

Místo pro stavbu by mělo být pokud možno rovné. Při výběru velikosti stanu do daného prostoru je nutné vycházet z jeho půdorysu, k němuž je třeba přidat 1,5 m na každou stranu stanu na zatlučení kolíků a upevnění vypínacích popruhů.

Velikost stanu je také nutné vybírat podle počtu účastníků. Standardně se počítá 1 m2 na stojící osobu a 1,5 m2 na osobu sedící.

Doplňkový servis

Všechny typy našich beduínských stanů lze doplnit o dřevěné podlahy, jídelní sety, bistro stolky či jiné druhy vhodného nábytku. Interiér můžeme dále vybavit předělovacími stěnami, textilními podhledy nebo osvětlením. Stany je možné používat i za chladného počasí, neboť se dají poměrně dobře vytopit přenosnými plynovými či elektrickými topidly. Veškeré doplňkové vybavení můžete nalézt v kategoriích mobiliář a podlahy.

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.