Kontaktujte nás

Doplňky ke skládacím stanům

Zátěže

Zátěže ke skládacím stanům se používají převážně v exteriérech proti posunutí stanu větrem. Zátěž váží 15 kg a je vyrobena z ocelového bloku, který je žárově pozinkován. Každý kus má boční výřez pro nasunutí na nohu stanu a pevné držadlo pro snadnější manipulaci. 

Propojovací okapy

Propojovací okapy se používají pro sestavu několika skládacích stanů stojících těsně vedle sebe. Instalují se pomocí suchých zipů pod okapový okraj stanu tak, aby při dešti nedocházelo k zatékání vody do stanové sestavy.

Potisk plachet

Potisk plachet je možné využít pro celou plachtu stanu, či pouze pro její jednotlivé části - poloviční stěny, plné stěny a střechu. Potisk polyesterové plachty je prováděn digitální thermosublimací, která zajišťuje syté barvy motivu a dlouhou životnost tisku.

Poloviční stěny

Poloviční stěny jsou buď součástí instalovaného pultu nebo mohou sloužit samostatně. Standardně se poloviční stěny používají v barvě plachty stanu, lze je však velmi dobře využít i pro potisk.

Pulty

Pulty lze ve skládacích stanech instalovat jednotlivě ve všech čtyřech bočních stěnách a jsou tedy velmi variabilní. Na konstrukci stanu se upínají pomocí jednoduchého mechanismu s podpůrnými nožkami. Pulty mohou sloužit k vystavení tiskových materiálů, drobných upomínkových předmětů či lehčích prodejních vzorků.

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.