Kontaktujte nás

Kdo jsme?

Společnost FAMTENTS & RENTS s.r.o. je menší českou firmou, která má své sídlo a výrobní dílny umístěny nedaleko Prahy v obci Korycany u Neratovic. Na tuzemském trhu působíme od roku 2001.

Zaměření naší společnosti se dá rozdělit na dvě vzájemně propojené činnosti. Na jedné straně se zabýváme výrobou a prodejem tradičních stanů a na druhé je naší specialitou pronájem a stavba tradičního i netradičního zastřešení pro veškeré akce v terénu či v interiérech.

K tradičnímu zastřešení patří zápůjčky party stanů a šapit, skládacích stanů, prodejních stánků atd. Ke všem typům stanů, ale i samostatně dle přání zákazníka, dodáváme další doplňkové vybavení (podlahy, nábytek, apod.), zajišťujeme dopravu i stavbu na klíč.

Skupinu netradičního zastřešení, na jehož výrobu se i specializujeme, zastupují šapita, dále máme v nabídce širokou paletu historických stanů nebo jurty. Dalším naším vlastním produktem jsou často poptávaná indiánská týpí a táborové osady. Mimo to šijeme i méně obvyklé stany jako jsou westernové šeltry nebo vojenské stany. Stany vyrábíme i na zakázku podle přání zákazníků.

V případě zájmu nahlédněte do našeho katalogu a věříme, že si jistě nějaký svůj stan najdete.

Myslíme, že máme co nabídnout a těšíme se na Vás!

 

S přáním mnoha nádherných zážitků ve společnosti našich stanů,

tým FAMTENTS & RENTS s.r.o. - manufacturing • sales • tent rental and service

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.