Kontaktujte nás

Podia

Exteriérové ground supporty

Exteriérové ground supporty výrobní firmy LITEC nabízíme pro větší kulturní a společenské akce. Jedná se o bezpečný, rychlý a certifikovaný způsob zastřešení venkovní scény s možností instalace bočních výkrytů. Součástí dodávky může být i profesionální zvukový systém, světelný park či dekorace scény.

 Segmentovaná podia

Segmentovaná podia využíváme pro stavbu nižších samonosných scén a tanečních parketů. Zde se nám nejvíce osvěčil profesionální systém Nivtec Flexibel. Jednotlivé montážní desky jsou tvořeny základními segmenty o rozměru 2 x 1 m. Díky jednoduchému spojovacímu systému pero-drážka a unikátnímu aretačnímu systému nejsou ke stavbě třeba žádné spojovací prvky, což urychluje instalaci podia.

Kromě standardních desek lze podium doplnit o další atypické díly jako jsou ocelové rošty pro fireshow, nájezdové rampy, zábradlí či průhledné desky. Další variantou segmentových podií jsou klasické dřevěné praktikábly.

 Mobilní podia

Mobilní podia jsou speciální kompaktní zastřešení vestavěná do přívěsného vozíku. Výhodou těchto mobilních podií je snadná a rychlá stavba, což výrazně snižuje náklady na instalaci podia. Mobilní podia lze stavět i na mírně nerovných terénech, jedinou podmínkou pro stavbu je dostupnost vozidlem na místo určení.

 

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.