Kontaktujte nás

Podlahy

 

Podlahy do velkoprostorových stanů a party stanů nabízíme ve dvou variantách. Buď s dřevěným trámovým roštem, nebo s příhradovým roštem z ocelových profilů.

Samotné podlahy se potom pokládají na zvolený typ roštu. Nabízíme je v segmentech
0,5 x 3 / 4 / 5 m.

Jedná se o podlahy ze smrkového a modřínového (popř. borovicového) dřeva, které jsou ošetřeny protihnilobným a protiparazitním přípravkem. Standardní povrchová úprava je vodou ředitelný disperzní lak v odstínu smrk. Dalším typem nátěru může být bezbarvý, lesklý nebo hedvábně matný tvrzený lak pro dřevěné povrchy.

Jednotlivé segmenty podlahy se skládají přímo k sobě, bez jakýchkoliv spojů. Svlaky mají přesahy, které na sebe navazují položením na přesahující svlak dílů z každé strany.

Podlahy nabízíme ve tvaru čtverce nebo obdélníku, kruhové nebo oválné podlahy jsou řešeny víceúhelným obloukem (většinou složené trojúhelníkové díly) nebo obloukem samotným.

 

Podlahy do skládacích stanů jsou vyrobeny z protiskluzových vrstvených desek a tvoří je segmenty
1,5 x 3 m. Tyto podlahy jsou usazovány do dřevěného rámu o rozměru jednotlivých segmentů.

 

Další variantou podlahy pro party stany a stanové haly je tzv. "zátěžová podlaha", která se vyznačuje především vysokou nosností (až 1500 kg/m2) a pevností. Jedná se o ocelové rámy o rozměru 5 x 2,5 m, do kterých se vkládají protiskluzové vrstvené desky.

 

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.