Kontaktujte nás

Podlahy a podlážky

Podlahy do týpí, šapit a historických stanů

Podlahy do týpí, šapit a historických stanů jsou vyráběny ze smrkového nebo modřínového (popř. borovicového) dřeva. Dodáváme je v segmentech podle typu stanu a to buď s roštem (hranol 8 x 8 cm, cca po 70 cm) nebo bez roštu.

Standardní povrchovou úpravou je vodou ředitelný disperzní lak v odstínu smrk. Použit může být též bezbarvý, lesklý nebo hedvábně matný tvrzený lak pro dřevěné povrchy. Podlahy jsou též ošetřeny protihnilobným a protiparazitním přípravkem.

Jednotlivé segmenty podlahy se skládají přímo k sobě bez jakýchkoliv spojů. Svlaky 
mají přesahy, které na sebe navazují položením na přesahující svlak dílů z každé strany.

Dřevěná podlaha v obloukovém šapituPodlahy vyrábíme ve tvaru čtverce nebo obdélníku, kruhové nebo oválné podlahy jsou řešeny mnohoúhelným obloukem (většinou složené trojúhelníkové díly) nebo obloukem samotným.

Jednoduché dřevěné podlahy popsané výše lze využít u několika našich stanů (např. týpí, historické stany a šapito).

Další skupinou jsou pak složitější podlahy do jurt a safari stanů, které se od jednoduchých dřevěných podlah značně liší (třeba i tím, že je možné je izolovat apod.), proto jim věnujeme samostatné stránky.

Podlahy do party stanů

Podlahy do party stanů vyrábíme ze stejných materiálů jako ostatní dřevěné podlahy z naší nabídky a jsou též ošetřeny stejným způsobem. Vyrábíme je v segmentech 0,5 x 3 / 4 / 5 m a je možné je umístit buď na dřevěný rošt z hranolů, nebo na příhradový rošt z ocelových profilů.

PVC podlážky

PVC podlážky tvoří vedle klasických dřevěných podlah levnější variantu podlahy, kterou lze využít takřka u všech našich stanů.

 

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.