Kontaktujte nás

Prodejní stánky

 

Prodejní stánky se hodí prakticky na každou akci konanou pod širým nebem. Najdou své uplatnění všude tam, kde je nabízeno občerstvení či různé upomínkové předměty a další výrobky.

Velkou předností prodejních stánků je jejich stabilita - mají samonosný skládací korpus z dřevěných hranolů, k němuž se připevňuje střešní plachta a boční stěny z bavlněné či směsové stanovky. Boční stěny se dají jednotlivě vyhrnout a vytvořit tak vchod z kterékoliv strany.

Další výhodou prodejních stánků je jejich vzhled, který se perfektně hodí jak pro pořádání slavností s historickou tematikou, tak pro klasické trhy.

 

 

Konkrétní typy těchto stanů a jejich technické specifikace najdete na stránce prodejní stánky v sekci výroba stanů.

Výběr prostředí a velikosti stanu

Stánky mají samonosnou dřevěnou konstrukci a je tedy možné je postavit kdekoliv, kde je dostatečný prostor pro pohyb zákazníků a snadnou obsluhu.

Doplňkový servis

Všechny typy našich prodejních stánků lze doplnit o dřevěné podlahy, jídelní sety, bistro stolky či jiné druhy vhodného nábytku. Interiér můžeme dále vybavit předělovacími stěnami, textilními podhledy nebo osvětlením. Stany je možné používat i za chladného počasí, neboť se dají poměrně dobře vytopit přenosnými plynovými či elektrickými topidly. Veškeré doplňkové vybavení můžete nalézt v kategoriích mobiliář a podlahy.

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.