Kontaktujte nás

Safari stany

 

Safari stany vyrábíme od roku 2012 ve spolupráci s britským designérem. Tyto stany jsou ve Velké Británii a dalších zemích využívány především v oblasti tzv. glampingu (neboli glamorous camping). Jinými slovy je glamping stylové táboření v maximálním pohodlí. Glamping je rostoucím globálním fenoménem, který kombinuje kempování s luxusem a komfortem jaký nabízí klasické hotely a další ubytovací zařízení.

Tento trend se projevuje již od počátku 20. století, kdy se evropští a američtí turisté vydávali kempovat do Afriky. Bohatí turisté se nechtěli vzdát svého luxusního životního stylu ani při kempování, a proto požadovali, aby tamní kempy poskytovaly takové pohodlí, na jaké byli zvyklí z domova.

Stany jsou tedy navrženy tak, aby splňovaly všechny požadavky pro pohodlné dočasné ubytování: je možné je vybavit lůžky, sedacími soupravami a dalším nábytkem. Konstrukce stanů též umožňuje dostavbu dřevěných buněk pro koupelnu a toalety.

Safari stany jsou využívány především v kempech, na ekofarmách či při jakékoliv jiné činnosti, která vyžaduje podobné dočasné ubytovací zařízení.

 

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.