Kontaktujte nás

Skládací stany

 

Skládací stany s nůžkovou konstrukcí jsou velmi praktické, lehké a snadno přepravitelné.

Samotný rám stanu se rychle rozkládá jedním pohybem. Plachta je vždy nasazena přímo na rámu už před samotnou instalací, není tedy nutné ji instalovat po rozložení rámu. V případě potřeby je možné také přidat boční stěny. Všechny tyto plachty jsou vyrobeny ze 100% polyesteru.

Podchozí výška konstrukce je nastavitelná, a je tedy možné ji jednoduše upravit.

Vzhledem k tomu, že se u těchto stanů nemusejí používat kotvící lana, lze je skládat do řad, čtverců a různých dalších sestav. U těchto sestav často instalujeme propojovací okapy, které při dešti brání zatékání vody mezi jednotlivými stany.

 

Technické parametry

půdorys stanu 2,00 x 2,00 m 3,00 x 3,00 m 3,00 x 6,00 4,00 x 4,00 m 4,00 x 8,00 m 5,00 x 5,00 m
výška bočních stěn m m m m m m
výška modulu ve vrcholu m m m m m m

Výběr prostředí a velikosti stanu

Kotvení skládacích stanů je zajištěno ocelovými zátěžemi, které se nasouvají na nohy konstrukce, nebo ocelovými jehlicemi, kterými se konstrukce ukotví k zemi. Při použití dřevěných podlah je také možné konstrukci ukotvit vruty.

Doplňkový servis

Všechny typy našich skládacích stanů lze doplnit o dřevěné podlahy, jídelní sety, bistro stolky či jiné druhy vhodného nábytku. Interiér můžeme dále vybavit předělovacími stěnami, textilními podhledy nebo osvětlením. Stany je možné používat i za chladného počasí, neboť se dají poměrně dobře vytopit přenosnými plynovými či elektrickými topidly. Veškeré doplňkové vybavení můžete nalézt v kategoriích mobiliář a podlahy.

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.