Kontaktujte nás

Velkoprostorové stany 1

Velkoprostorové stany

jsou přírodní stany, které se výborně hodí jako netradiční zastřešení pro akce s větším počtem účastníků.

Stany se staví na dřevěných nosných tyčích ze smrkové kulatiny a k zemi se kotví pomocí napínacích lan či silonových popruhů a ocelových kolíků. 

V případě, že povrch (např. dláždění, beton, golfový trávník, apod.) neumožňuje kotvení klasickými ocelovými kolíky, používáme mobilní betonové zátěže.

Šapita mají několik výhod. Jednak jsou velice praktická v horkém letním počasí, neboť jejich světlý bavlněný povrch dobře odráží sluneční paprsky a tím pádem je ve stanu příjemněji než venku. Zároveň však dobře obstojí za chladného a vlhkého počasí nebo v zimě, protože se dají dobře vytopit přenosnými plynovými topidly. Další výhodou je pak možnost využít jen část bočních stěn, popřípadě je nejrůzněji přesouvat a vytvořit tak jedinečný prostor. Tato vlastnost zároveň přispívá k vytvoření příjemně zastíněného interiéru v horkém letním počasí.

Předností těchto stanu je mnoho – variabilita, světlost, snadná a rychlá stavba, malý objem materiálu při převozu a vzhledem k velké využitelné ploše i velmi příznivá cena. 

V nabídce naší firmy zastupují velkoprostorové stany šapita a oblouková šapita, tyto dvě varianty jsou doplněny historickým stanem Versailles.

V případě zakoupení prodlouženého velkoprostorového stanu od velikosti 8 x 12 m je v ceně zahrnuta ukázková stavba u nás ve firmě. 

 

Pokud byste si chtěli nějaký stan z této kategorie pronajmout, navštivte stránku velkoprostorové stany v sekci pronájem stanů, kde najdete konkrétní informace a podrobnosti.

Obloukové šapito

Obloukové šapito

je "vlajkovou lodí" mezi velkoprostorovými stany v naší nabídce. Je zajímavou variantou zastřešení pro nejrůznější příležitosti a to zejména díky své stabilitě. Toto šapito je oproti...

Více informací

Šapito a Versailles

Šapito

je stan, jehož základním tvarem je pravidelný dvanáctiúhelník. Skládá se ze dvou dílů střešní plachty a čtyř dílů bočních stěn, z nichž každý je možné samostatně odejmout a vytvořit tak částečně nebo...

Více informací
 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.