Kontaktujte nás

Jurty

 

Jurty nabízejí díky svému kruhovému půdorysu zajímavý a netradiční prostor, který je možné využít na akcích jak v exteriéru, tak v interiéru. Jurty mohou sloužit k ubytování nebo také jako kavárna s občerstvením, čajovna, meditační prostor, výstavní galerie, apod. Vhodné jsou ale také jako nekonvenční prostor pro teambuildingové akce, prezentace firem, lyžařské bary, svatební hostiny či rodinné slavnosti.

K pronájmu používáme nejčastěji jurty o průměru 5 a 6 m. Tyto rozměry jsou nejvhodnější díky snadné přepravě a nižší ceně pronájmu.

Jurty k pronájmu na skladě standardně nemáme, ale můžeme Vám pronajmout většinu jurt ze sekce bazar, která je pravidelně aktualizována dle momentálních skladových zásob.

Při požadavku pronájmu na velkou akci, můžeme také kontaktovat některé naše zákazníky a potřebný počet jurt si jednorázově zapůjčit, nebo je případně vyrobit. Vždy je tedy dobré prověřit si předem aktuální skladové zásoby.

 

 

Konkrétní typy těchto stanů a jejich technické specifikace najdete na stránce jurty v sekci výroba stanů.

Výběr prostředí a velikosti stanu

Jurty mají dřevěnou samonosnou konstrukci. Mohou se stavět volně na přírodní povrch, na dřevěnou podlahu nebo na PVC podlážku. Jurtu je možné postavit prakticky kdekoliv, kde je dostatek prostoru pro její umístění – na louce, ve městě či třeba v halách.

Doplňkový servis

Do všech typů našich jurt můžeme nainstalovat dřevěné podlahy, stoly a židle či křesla a stolky. Interiér můžeme dále vybavit barevnými textilními závěsy, osvětlením nebo dalšími doplňky. Jurtu je možné používat i za chladného počasí, neboť se dá velmi dobře vytopit instalovanými kamny na dřevo.

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.