Kontaktujte nás

Party stany

 

Party stany jsou klasickým řešením pro zastřešení nejrůznějších společenských akcí. Mohou být postaveny v několika typových variantách a tím pádem uzpůsobeny dané události a jejím požadavkům.

Nosná konstrukce je tvořena speciálními hliníkovými profily a ocelovými spojovacími prvky. Plachta stanu je vyrobena z tkanin nánosovaných PVC, které se vyznačují vysokou pevností a odolností.

Boční i čelní stěny jsou odnímatelné. Jednotlivé stěny mohou být též opatřeny okny ze speciální průhledné mrazuvzdorné folie.

Pro pronájem nabízíme pouze stany v bílé barvě.

Pronajímáme stany se šířkou čela 8 a 10 m. Délka stanu je tvořena modulovým krokem 5 m, celková délka stanu je tedy tvořena násobky uvedených kroků (např. 8x5 m, 8x10 m, 10x5 m, 10x10 m atd.).

 

Výběr prostředí a velikosti stanu

Party stany se staví převážně na asfaltovém a betonovém povrchu či na zámkové dlažbě. Na pevném přírodním povrchu party stany pro větší komfort většinou doplňujeme dřevěnou podlahou. Party stany mají samonosnou konstrukci, díky níž se nemusí kotvit napínacími lany. Není tedy nutné, aby kolem daného party stanu byl ještě další prostor pro kotvení.

Místo pro stavbu stanu by mělo být pokud možno rovné. Při výběru velikosti stanu do daného prostoru je nutné vycházet z jeho půdorysu. Velikost stanu je také nutné vybírat podle počtu účastníků. Standardně se počítá 1 m2 na stojící osobu a 1,5 m2 na osobu sedící.

Doplňkový servis

Všechny typy našich party stanů lze doplnit o dřevěné podlahy, jídelní sety, bistro stolky či jiné druhy vhodného nábytku. Interiér můžeme dále vybavit předělovacími stěnami, textilními podhledy nebo osvětlením. Stany je možné používat i za chladného počasí, neboť se dají poměrně dobře vytopit přenosnými plynovými či elektrickými topidly. Veškeré doplňkové vybavení můžete nalézt v kategoriích mobiliář a podlahy.

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.