Kontaktujte nás

Pronájem stanů

Stany nejen vyrábíme, ale také pronajímáme

Pronájem stanů z přírodních materiálů je již dlouhá léta naší doménou a těžko byste na trhu hledali větší výběr těchto stanů na jednom místě. Ať už jsou to elegantní bílá šapita pro firemní akce v přírodě, barevné historické stany a prodejní stánky pro dobové a městské slavnosti, či jurty a týpí pro netradiční firemní a teambuildingové akce. 

Velmi atraktivní je ale také naše horká novinka - beduínský stan. Stan s efektní elastickou stanovkou, díky které lze vytvářet neuvěřitelné tvary střechy do šířky i do výšky. Jeho variabilita, jednoduchost stavby a netradiční vzhled jej předurčují pro nejrůznější předváděcí akce, prezentace firem či roadshow.

K tomuto základnímu segmentu stanů jsme postupně doplnili i tradiční party stany s hliníkovou konstrukcí a PVC opláštěním, netradiční pagody a šestiúhelníky, skládací stany a prezentační stánky. Můžeme nabídnout i mobilní podia, několik typů podlah, nebo rozsáhlý světelný a ozvučovací park.

Významnou složku naší činnosti tvoří také technický servis pro stany a také pronájem veškerého vnitřního mobiliáře pro pořádání firemních a společenských rautů, historických slavností, hudebních festivalů, sportovních událostí atd. Disponujeme širokou škálou dřevěného i čalouněného nábytku, stoly a stolky, mobilními bary, vybavením pro šatny, či dekoračními předměty.

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.