Kontaktujte nás

Satara

 

Satara je nejmenším safari stanem z naší nabídky.

Hlavní střecha stanu je vyrobena z odolného PVC s přední oddělenou částí pro lepší proudění vzduchu. Vnitřní stan je vyroben z prodyšné směsové stanovky (bavlna/polyester) a je tvořen jak stěnami, tak vlastní střechou z důvodu lepších izolačních vlastností - ve stanu je tedy tepleji v zimě a chladněji v létě. Tato jedinečná konstrukce prodlužuje životnost celého stanu a umožňuje využívat stan v průběhu celého roku.

Stan Satara dodáváme ve třech barevných variantách: písková, olivově zelená nebo režná/bílá. Všechny plachty jsou ošetřeny dle britských a evropských norem pro odolnost vůči vodě, proti hnilobě a plísni a mají nehořlavou úpravu.

Konstrukci stanu tvoří tyče z tradičního borovicového dřeva, které jsou vypnuté pomocí silných upínacích popruhů s ráčnami a ukotveny dlouhými ocelovými kolíky, což činí celou konstrukci mimořádně pevnou a odolnou. Je na Vás ujistit se, že podklad, kde chcete mít stan postavený, je vhodný pro tuto formu kotvení nebo zajistit alternativní formu kotvení. Ohledně kotvení Vám vždy rádi poradíme. Středové sloupy jsou přišroubovány k podlaze pomocí ocelových patek, které umožní sloupům pohyb při zvedání střechy, ale po zvednutí střechy sloup fixují na místě pro maximální sílu a bezpečnost. Pro delší životnost jsou tyče ošetřeny venkovním ekologickým nátěrem.

Ve stanu jsou dvě otevíratelná okna v zadní části stanu a dvě postranní otevíratelná okna se všitou síťovinou. Do stanu však mohou být doplněna další okna a to jak fixní, tak otevíratelná. Velké dveře vpředu jsou dvouvrstvé a jejich druhá vrstva může být tvořena buď síťovinou nebo průhlednou PVC plachtou. Na okna mohou být zevnitř přidány záclonky, jejichž instalace je snadná. Dveře stanu je po otevření možné vyrolovat a upevnit.

Interiér stanu může být zdoben různými látkami, které stan prosvětlí a dodají mu osobitý ráz. Tyto látky zároveň napomáhají lepší izolaci stanu.

Terasa v přední části stanu je 1,88 m dlouhá a je kryta prodlouženým přístřeškem.

Další možnosti vybavení: kamna na dřevo, baldachýny v ložnicích, záclonky do oken a otevíratelná okna.

 

Technické parametry

šíře stanu 4,00 m
délka stanu 5,40 m
výška bočních stěn 1,60 m
výška stanu ve vrcholu 2,70 m
délka podlahy 7,00 m
 

 

 

Kde můžete vidět naše výrobky?

Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale také v celé Evropě a jinde ve světě.